הסיפור שלנו

אנחנו חברי ילדות והיום משקיעים בנדל"ן בארץ ובארה"ב, ביצענו מאות עסקאות נדל"ן במספר מוקדים בארץ, ועשרות עסקאות נדל"ן בארה"ב.

אז איך הכל התחיל?
מגיל קטן חלמנו לבנות מגדלים וכשהשתחררנו מהצבא החלטנו שאנחנו מתחילים לעשות עסקאות נדל"ן. את הנכס הראשון שלנו קנינו בשנת 2014 בבת ים. לאחר מספר עסקאות נדל"ן מוצלחות החלטנו שלמרות שנגמר לנו ההון להשקעה אנחנו לא עוצרים ומתחילים לחפש פתרונות מימון זולים על מנת להצליח ולממן מספר רחב יותר של עסקאות.

באותה התקופה גייסנו כספים בעשרות דרכים יצירתיות, אם זה מבנקים, גופים פיננסים ומשקיעים פרטיים במגוון סוגים של הלוואות.

כשהדברים התחילו לתפוס תאוצה ומשקיעים רבים ביקשו להצטרף ולהיות שותפים לעסקאות שלנו החלטנו לחפש עוד שווקים פוטנציאלים להשקעה בעלות נמוכה יותר ועדיין לשמור על תשואה יציבה וגבוה.

בשנת 2016 חרשנו את כל הארץ כדי למצוא את השווקים האטרקטיביים ביותר.
לאחר חודשים של עבודת שטח, אנליזה וחקרי שוק מעמיקים הגענו למסקנה שהשוק האטרקטיבי הבא הוא קריית שמונה. לאחר פעילות רחבה שהושלמה ומושלמת בהצלחה שם העיתון גלובס פרסם כתבה על התוצאות שלנו.

היום בשנת 2020 אנחנו רוכשים נכסים עבורנו ועבור המשקיעים שלנו במספר מוקדים בארץ ובארה"ב ומגייסים עבור המשקיעים שלנו את ההון הנדרש להשלמת העסקה.

המטרה העיקרית שלנו היא לתת לאנשים את האפשרות להשקיע עם מיומנויות של משקיע מקצועי תוך כדי בניית תכנית פיננסית נכונה, בדיקת מעמיקה של כל האלמנטים האפשריים בעסקת נדל"ן עבור המשקיע וגיוס ההון המתאים והזול לכל עסקה ואדם.

החזון

לייצר לאנשים מצב כלכלי טוב יותר כדי שייהנו משגשוג ושפע בכל תחומי החיים.

המשימה

לייצר לאנשים אלטרנטיבות השקעה איכותיות ובטוחות בנדל"ן ולאתר את פתרון המימון האופטימלי והנכון ביותר עבורם.

אדיר יונסי

אדיר יונסי

בעל ניסיון של מעל 8 שנים בתחום יזמות נדל"ן, גיוס אשראי ופיננסים
מייסד חברת המשכנתאות וגיוס ההון YFinance
אשר גייסה במצטבר מאות מיליוני ש"ח עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.
את נכסיו הראשונים רכש בתחילת שנת 2014 ומאז היה מעורב בעשרות עסקאות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עומרי גלילי

עומרי גלילי

בעל ניסיון בנדל"ן ופיננסים של שמונה שנים,
שימש בתפקידים בכירים בחברת יזמות ובנייה בהיקף פעילות של מאות מיליונים.
בעברו ייסד את חברת הבנייה גלילי אטד שבנתה וילות יוקרה באזור המרכז.
היה מעורב וניהל עשרות עסקאות נדל"ן, השבחה, מניב, יזמות, קומבינציה בארץ ובארה"ב.

ערכי החברה

יסודיות

יסודיות

אנחנו מחויבים לבצע את כל הפעולות בחברה בדיוק המקסימלי, ברזולוציות הכי גבוהות שיש ולהגיע לכל פרט ולו הקטן ביותר בכל עסקה שאנחנו בודקים, בכל הסכם שאנחנו קוראים, בכל תכנית שאנחנו מתכננים ועם כל איש מקצוע שאנחנו בוחרים לעבוד.

Asset 5

חריצות

מעטים הדברים שאינם אפשריים להשגה על ידי חריצות, שקדנות והתמדה. אנחנו תמיד ניתן את המקסימום, את כל הזמן שנדרש ולא נוותר עד שנשיג את התוצאה האופטימלית והטובה ביותר עבור קהל לקוחותינו ועבור כל האנשים אליהם החברה מחויבות.

מצוינות

מצוינות

בשבילנו להצטיין זה לעשות כל פעולה באופן הטוב ביותר שניתן לעשות, לחתור בהחלטיות וללא פשרות להשגת המטרות והיעדים של החברה ותמיד נפעל באורגניות כדי לממש לרמה המקסימלית את כל הפונקציות שנתונות לרשותנו.

מקצועיות

מקצועיות

צוות החברה מחויב להתמקצע באופן שותף כנוהל בסיסי, לעולם לא נפסיק להשתפר ולהתפתח ותמיד נשאף להיות המומחים ביותר בתחום הנדל"ן, המימון והפיננסים על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי יותר, טוב יותר, יעיל יותר ונח יותר.

שליחות

שליחות

החברה מחויבת לתת ערך מוסף הכי גבוה שאפשר לכל אדם במסגרת מערכת היחסים ולעשות את המיטב על מנת לשפר את מצבו הכלכלי וההתנהלות הפיננסית של כל אחד ואחת. המעשים והפעולות שאנו מבצעים בחברתנו נובעים מתוך משמעות ורצון לתת ערך מוסף גבוה לזולת.

על החתום

עומרי גלילי

מנכ"ל מייסד

אדיר יונסי

מנכ"ל מייסד